fb
insta
ln

Nasze możliwości

Reganta to nowoczesna i innowacyjna firma, specjalizująca się w produkcji etykiet oraz opakowań z folii i laminatów zadrukowanych metodą fleksograficzną. Proponując Naszym Klientom świeże spojrzenie na technologię druku, w połączeniu z indywidualnym podejściem do produktu, podkreślamy jego charakter oraz eksponujemy wszelkie jego walory. Uważnie obserwujemy najnowsze trendy w dziedzinie opakowań, by móc zaproponować naszym Klientom nieszablonowe rozwiązania. Stosując najnowocześniejsze technologie w procesie produkcyjnym, urzeczywistniamy najbardziej wizjonerskie pomysły. Naszym celem nadrzędnym jest tworzenie wyrobów spełniających najwyższe oczekiwania. Dążymy do tego, aby zastosowanie nowoczesnych technologii stało się znakiem rozpoznawczym naszej firmy, która pragnie aktywnie uczestniczyć w procesie budowania i promowania marek naszych Klientów.

o nas1

Customer Service

Nowoczesny park maszynowy, kreatywna załoga, własny transport oraz agencja brandingowa, to elementy, które umożliwiają zapewnienie szybkiej i kompleksowej obsługi naszym Klientom, począwszy od procesu prepress, po dostarczenie gotowego wyrobu. Współpracujemy zarówno z dużymi międzynarodowymi koncernami, jak i z firmami rodzinnymi, z Polski oraz z zagranicy. Dział Sprzedaży i Analiz Rynkowych na bieżąco analizuje wymogi rynkowe oraz potrzeby naszych partnerów. Podchodzimy indywidualnie i z dużą dozą elastyczności do kwestii wdrażania  systemów zarządzania jakością oraz dostosowania procesów produkcyjnych do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Każda współpraca jest dla nas niezwykle istotna, ponieważ stanowi nieocenione źródło inspiracji i doświadczeń, istotnie wpływając na  proces doskonalenia i rozwoju firmy.

Certyfikaty

 

W swej działalności, Reganta kieruje się procedurami zgodnymi z dyrektywami i normami Systemów Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz HACCP. Chcąc spełniać specjalistyczne wymogi wynikające ze specyfiki branży naszych Klientów, jesteśmy w trakcie wdrażania kolejnych.

 

Ściśle współpracujemy z międzynarodowymi, renomowanymi dostawcami surowców, którzy gwarantują najwyższą jakość dostarczanych produktów. Kwestie prośrodowiskowe są dla nas niezmiernie istotne, stąd też dążymy do tego, by używane przez nas surowce były wytwarzane w zgodzie z naturą, dlatego wszystkie stosowane przez nas materiały są zgodne z wytycznymi UE.

o nas1

Partnerzy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Partnerzy

fe up poziom pl 2

Reganta Szlascy Spółka Jawna informuje o realizacji projektu „Wdrożenie innowacyjnych oklein ściennych o właściwościach hydrofobowych w przedsiębiorstwie Reganta Szlascy Sp. J.” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu  Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej II: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Działania: II.3 Zwiększenie konkurencyjności MŚP. Poddziałania: II.3.1 Innowacje w MŚP.