Etykieta Otwórz / zamknij

Etykieta Otwórz / zamknij

Info

Etykieta Otwórz / zamknij

Etykiety otwórz-zamknij (open-close) wykonane są w taki sposób, aby umożliwiać ich wielokrotne odklejanie i ponowne zamykanie. Surowce używane do ich produkcji są dedykowane produktom spożywczym, stąd ich częste zastosowanie przy opakowaniach z elementami zabezpieczającymi przed np. rozsypaniem, utratą aromatu lub zawilgoceniem zawartości. Etykiety typu otwórz-zamknij najczęściej wykorzystywane są przy pakowaniu makaronów, kasz, wędlin, serów, herbat, chusteczek higienicznych oraz nawilżanych.

Zalety:

  • Ochrona – dzięki możliwości wielokrotnego odrywania etykiety i zamykania, produkt jest chroniony
  • Dostępność – etykieta nie wymaga zastosowania specjalistycznych surowców, jest łatwa w użytkowaniu i nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń zamykających po pierwszym użyciu.
  • Funkcjonalność – produkty zabezpieczone taką etykietą są łatwe w przechowywaniu, a co więcej wydłużony jest w czas przydatności do spożycia.
  • Unikatowość – oferujemy całkowitą personalizacje etykiet dzięki dowolnie wybranej wielkości, kształcie i projekcie zadruku (dostępne są również etykiety transparentne- z kolorowym znacznikiem do otwierania, nie przysłaniające grafiki spodniego opakowania).
  • Aplikacja – etykiety są łatwe w aplikacji, można zastosować w tym celu najprostsze etykieciarki lub ręcznie aplikować na opakowanie właściwe.