Reganta

O nas

O nas

Reganta to nowoczesna
i innowacyjna firma

Wprowadzając świeże spojrzenie na technologię druku oraz łącząc ją z indywidualnym podejściedo produktu, zawsze podkreślamy charakter oraz eksponujemy wszelkie walory.

Zawsze na czasie

Obserwujemy najnowsze trendy w dziedzinie opakowań, chcąc zawsze wiernie odwzorować wizję naszych Klientów.

Stawiamy na jakość

Naszym celem nadrzędnym jest tworzenie wyrobów spełniających najwyższe oczekiwania.

Innowacje w technologii

Dążymy do tego, aby zastosowanie nowoczesnych technologii stało się znakiem rozpoznawczym naszej firmy.

Reganta to nowoczesna i innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji etykiet oraz opakowań z folii i laminatów zadrukowanych metodą fleksograficzną. Wprowadzając świeże spojrzenie na technologię druku oraz łącząc ją z indywidualnym podejściedo produktu, zawsze podkreślamy charakter oraz eksponujemy wszelkie walory. Uważnie obserwujemy najnowsze trendy w dziedzinie opakowań, chcąc zawsze wiernie odwzorować wizję naszych Klientów proponując im nieszablonowe i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Naszym celem nadrzędnym jest tworzenie wyrobów spełniających najwyższe oczekiwania. Dążymy do tego, aby zastosowanie nowoczesnych technologii stało się znakiem rozpoznawczym naszej firmy, która pragnie uczestniczyć aktywnie w procesie budowania i promowania marek naszych Klientów.

Nowoczesny park maszynowy, kreatywna załoga, własny transport oraz agencja brandingowa, pozwalają nam zapewnić kompleksową i najszybszą obsługę naszych Klientów, począwszy od procesu prepress, po dostarczenie gotowego wyrobu. Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak również z kameralnymi, rodzinnymi firmami, z Polski oraz z zagranicy. Dział Sprzedaży i Analiz Rynkowych na bieżąco analizuje wymogi i potrzeby naszych partnerów, elastycznie i personalnie podchodząc do wdrażania kolejnych potrzebnych dla nich systemów zarządzania jakością oraz dostosowania procesówprodukcyjnych do ich potrzeb. Każda współpraca jest dla nas niezwykle istotna ponieważ, owocuje dodatkowym doświadczeniem oraz pomaga nam w doskonaleniu i rozwoju firmy, poszerzającym tym samym swoje możliwości.

W związku z tym Reganta kieruje się procedurami zgodnymi z dyrektywami i normami Systemów Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz HACCP. Chcąc spełniać wszystkie specjalistyczne wymogi wynikające ze specyfiki branży naszych Klientów, jesteśmy w trakcie wdrażania kolejnych.

 

Ściśle współpracujemy z renomowanymi, na rynku światowym dostawcami surowców, którzy zapewniają najwyższą jakość swoich certyfikowanych produktów. Niezmiernie ważne jest dla nas również, aby używane przez nas surowce były wytwarzane w zgodzie z naturą, mając na uwadze ochronę środowiska, dlatego wszystkie stosowane przez nas materiały są zgodne z dyrektywami UE.

Co potrafimy!

Co potrafimy zamienić na Efektywność pracy.

Zarządzanie jakością90%
Projektowanie grafiki 95%
Obsługa Klienta 98%
Skuteczna realizacja zleceń 99%

Reganta Szlascy Spółka Jawna informuje o realizacji projektu „Wdrożenie innowacyjnych oklein ściennych o właściwościach hydrofobowych w przedsiębiorstwie Reganta Szlascy Sp. J.” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu  Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej II: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Działania: II.3 Zwiększenie konkurencyjności MŚP. Poddziałania: II.3.1 Innowacje w MŚP.